Stránka sa načítava...
Ako investovať

Investičné sporenie

Ak hľadáš vyšší potenciál zhodnotenia svojich úspor, nájdeš sa v pravidelnom investovaní. Zvoľ si fond alebo kombináciu viacerých fondov pre optimálne zhodnotenie investícií a investuj bez poplatkov. Odkladať si môžeš už od 20 eur.

Chceš zainvestovať? Nie je na čo čakať

U nás si nemusíš zakladať žiadny účet a podpísať zmluvu o investovaní môžeš aj online. Radi ťa však uvidíme aj osobne, na ktorejkoľvek pobočke 365.bank.

Stojí ťa to minimum energie aj financií z mesačného rozpočtu

Len 20 eur mesačne stačí na to, aby si zo svojej investície vyťažil maximum. Výhod je však viac, dovoľ nám ti ich predstaviť:

 

  • ponúkneme ti možnosť investovania do vybraných fondov bez vstupných a výstupných poplatkov pri dodržaní podmienok,
  • investuj pravidelne mesačne cca 10% zo svojho príjmu,
  • vyhni sa nesprávnemu načasovaniu investície vďaka pravidelnému investovaniu v nízkych sumách a s našou pomocou.
Takto najčastejšie rozkladajú naši klienti svoje úspory v Investičnom sporení

Čo treba vedieť o fondoch?

Výška investovanej sumy

 

Investovať môžeš od 20 eur. Ak sa na to cítiš, pravidelný mesačný vklad si môžeš aj navýšiť. Maximálna hodnota pravidelného vkladu je 5000 eur.

Fondy pravidelného investovania

 

Na výber máš bohatú ponuku fondov. Svoje budúce bohatstvo môžeš honobiť ideálne v týchto fondoch: Dynamický flexibilný fond; Eko fond, Blockchain fond či Cryptomix. No svojho favorita si môžeš vybrať aj z iných zaujímavých tém ako: flexibilné investície alebo trendové investície

Vyplatenie

 

Voľba je na tebe, podať žiadosť o vyplatenie podielového listu môžeš kedykoľvek počas platnosti programu (vyplatením všetkých podielových listov program pravidelného investovania zaniká), maj však na pamäti, že výnosy sú závislé od investičného horizontu jednotlivých fondov.

 

Frekvencia investovania

 

Nie je určená, no pravidelnosťou v Investičnom sporení sa rozumie, ak investuješ do vybraného fondu minimálne stanovený počet investícií v sledovanom období.

Z nášho pestrého portfólia si určite niečo vyberieš

Vyber si oblasť investovania, ktorá je tvojmu ❤️ blízka.

Flexibilné investície

Hľadáš fondy, ktoré sa dokážu prispôsobiť vývoju trhu?

Trendové investície

Máš rád nové trendy a inovácie? 

Upozornenie: S investíciou do fondu je spojené aj riziko, v závislosti od investičnej stratégie fondu. Hodnota investície do fondu, ako aj výnos z nej, sa môže aj znižovať a investor nemá zaručenú návratnosť pôvodne investovanej sumy. V súlade so štatútom fondu môže podiel prevoditeľných cenných papierov alebo nástrojov peňažného trhu vydaných alebo zaručených štátmi alebo orgánmi uvedenými v štatúte prekročiť 35 % hodnoty majetku vo fonde, pričom tento podiel môže dosiahnuť až 100 %.