Stránka sa načítava...
  1. Domovská stránka /
  2. Spôsoby investovania /
  3. Jednorazové investovanie
Ako investovať

Jednorazové investovanie

Fondy si môžeš vyberať aj podľa toho, či chceš investovať jednorazovo, prípadne príležitostne alebo si z investovania vytvoriť svoj pravidelný dlhodobý návyk. Žiadne obavy. Aj v tomto ti radi poradíme.

Raz a poriadne

Ak chceš svoje peniaze odložiť na miesto, kde ti budú rásť a zhodnocovať sa, môžeš tak urobiť formou jednorazového investovania. Ideálne je, ak disponuješ väčšou sumou peňazí. Hovoríme o sumách, ktoré sú troj- a viacciferné. Stačí počiatočná investícia do vybraného fondu a potom už môžeš len sledovať, čo sa s tvojimi peniazmi deje a ako rastú. Jednorazové investovanie ťa však neobmedzuje.

 

Ak chceš k počiatočnej investícii občas prihodiť ďalšiu sumu, môžeš. Takéto investovanie ti ponúka slobodu, pretože sa neviaže na pravidelné investovanie. Ak máš chuť navýšiť svoj kapitál, jednoducho si do fondu vlož ďalšiu sumu peňazí  a teš sa na výnos.

Chceš investovať?

Daj nám o sebe vedieť

Investovať môžeš online

Je to ľahké ako hračka. Nemusíš si ani zakladať ďalší účet v banke. Overíme si ťa cez tvárovú biometriu a všetko vybavíš online. Priprav si občiansky preukaz, mobil, tablet alebo notebook s kamerou, dostatok svetla, IBAN svojho účtu a môžeš ísť na to.

Chcem to vybaviť osobne alebo telefonicky

Ak máš ešte nejaké otázky, pokojne sa zastav na pobočke 365.banky. Sme tu stále pre teba :)

 

 

Prečo práve my?

Viac ako 20 rokov na trhu

Ponúkame špičkových odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami

Pestrý výber fondov

Naše fondy sú zamerané na rôzne oblasti investovania.

Viac ako 1,6 miliard € v správe

V hodnote aktív našich patríme k špičke na Slovensku.

Viac ako 100 000 klientov

Pre všetkých chceme byť stabilnými partnermi v zhodnocovaní financií.

Fondy ocenené odborníkmi

Naše fondy patria k najlepším z hľadiska výnosnosti a rizikovosti, aj predajnosti.

Investovanie od A po Z online

U nás si môžeš podielové fondy aj ich správu vybaviť pohodlne z domu.

Investovanie je hračka

Dovoľ nám, aby sme ťa previedli investovaním a ukázali ti, aká to môže byť zábava. Počítačové hry sú out, my ti ponúkame niečo vzrušujúcejšie. Staň sa podielnikom, nechaj si poradiť našimi portfólio manažérmi a zhodnoť tak svoje úspory jednoducho.

Ako si vybrať?

Ak je pre teba investovanie ešte stále skôr vystúpením z komfortnej zóny, ale chceš sa cítiť ako „vlk“ z Wall Street, ponúkame ti bohaté možnosti pre začiatočníkov. Máme však aj bohatú ponuku pre tých, ktorí sa cítia na radikálnejšie experimenty, majú v oblasti investovania čo-to za sebou a ich sebavedomie im dovoľuje rozklikať sa aj pri výnosnejších fondoch s vyšším rizikom. Výber je na tebe. Rásť môžeš postupne. Jeden level po druhom.

Z nášho pestrého portfólia si určite niečo vyberieš

Zamýšľaš sa nad investovaním? Máme tu pre teba samé špecialitky. Vyberú si tí, ktorí chcú objavovať novú príchuť financií vo forme investovania prvýkrát, náročnejší zákazníci s investičnou históriou, ale aj takí, ktorí prišli len na ochutnávku. Investuj jednorazovo alebo pravidelne. Naservírujeme ti ponuku, ktorá ťa určite zaujme. Pozri si, aké podielové fondy ti ponúkame.

Pre opatrnejších

Ak je pre teba investovanie ešte stále skôr vystúpením z komfortnej zóny, ale chceš sa cítiť ako „vlk“ z Wall Street, ponúkame ti bohaté možnosti pre začiatočníkov. 

Zisti viac

Pre odvážnejších

V oblasti investícií už máš čo-to za sebou, tvoje sebavedomie v oblasti financií stúplo a považuješ sa za investora, ktorý si už môže dovoliť viac?

Zisti viac

Pre skúsenejších

Ambiciózne riešenia sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú investovať skutočne dlhodobo a ich cieľom je využiť potenciál podielových fondov na maximum.

Zisti viac

Jednorazové investovanie

Ulož si vo fonde peniaze a viac nerieš

Zisti viac

Pravidelné investovanie

Chceš ísť na veci pomaly, ale iste? Investuj malé sumy každý mesiac, bezbolestne a efektívne.

Zisti viac

Lepšie ako stokrát počuť je raz si to prerátať

Vyberte si fond
Mesačný vklad
€ 20 € 500
Úvodný jednorázový vklad
€ 20 € 500
Dĺžka sporenia
1 rok 40 rokov
rokov
Očakávaná nasporená suma
€ 50,951
Mesačný vklad: € 200 / mesiac
Doba sporenia: 20 rokov
Očakávaný výnos: € 2,751