Stránka sa načítava...
  1. Domovská stránka /
  2. Spôsoby investovania /
  3. Investuj online

Investuj online

Prečítaj si, aké jednoduché bude investovanie z gauča a ako začať. Nemusíš si ani zakladať ďalší účet v banke. Overíme si ťa cez tvárovú biometriu a všetko vybavíš online.

Ako funguje Online investovanie

Online investovanie je tou najpohodlnejšou cestou k zhodnocovaniu tvojho majetku. Na to, aby si zarábal, ti stačí pár klikov. Prehľad o tom, koľko zarábaš a ako sa vyvíjajú fondy, v ktorých investuješ, máš vždy po ruke a na jednom mieste. Klikni na button „Online investovanie“, ktorý nájdeš vždy v pravom hornom rohu našej stránky. Ak u nás ešte nemáš otvorený podielový fond, otvárame náruč a netrpezlivo ťa očakávame.

 

Ak chceš k počiatočnej investícii občas prihodiť ďalšiu sumu, môžeš. Takéto investovanie ti ponúka slobodu, pretože sa neviaže na pravidelné investovanie. Ak máš chuť navýšiť svoj kapitál, jednoducho si do fondu vlož ďalšiu sumu peňazí  a teš sa na výnos.

Postup online investovania

K uzatvoreniu zmluvy pohodlne online sa dostaneš kliknutím na button Online investovanie v pravom hornom rohu nášho webu a vyberieš si možnosť Nie som klient – tak sa začne celý proces „nalodenia sa“ do 365.invest. Vyplň svoje údaje a systém ťa na základe tvárovej biometrie overí. Všetko vybavíš z domu, nemusíš vytláčať a podpisovať žiadne zmluvy. Preklikáš sa pohodlne až k akcii. Stačí si vybrať fond či ich kombináciu a začať s investovaním.

 

  • Aby si mohol/a začať investovať, je potrebné uzavrieť Rámcovú zmluvu. To všetko zvládneš z pohodlia domova za krátku chvíľu.
  • Online uzavretie zmluvy je možné vďaka biometrickému overeniu tvojej totožnosti. Bude potrebné odfotiť občiansky preukaz, ktorý systém následne skontroluje. Potom si ešte telefónom odfotíš tvár, aby systém overil, či si to naozaj ty.
  • Vyplníš osobné údaje a všetko odošleš k nám do 365.invest, kde si všetko znova overíme, aby celý proces prebehol bezpečne.
  • Nasleduje overenie e-mailovej adresy a telefónneho čísla, zadanie vlastného hesla a vyplnenie bankových a daňových informácií.
  • Po prečítaní a online podpísaní Rámcovej zmluvy si môžeš vybrať či chceš investovať jednorazovo alebo pravidelne.
  • Zvolíš si fond, želanú sumu, prípadne aj názov tvojho sporenia.
  • Vyplníš Žiadosť o vydanie podielových listov (PL) a môžeš prejsť k prvej platbe.

 

Tu začína tvoja cesta svetom investícií. Uži si ju!

Chcem investovať online

Z nášho pestrého portfólia si určite niečo vyberieš

Zamýšľaš sa nad investovaním? Máme tu pre teba samé špecialitky. Vyberú si tí, ktorí chcú objavovať novú príchuť financií vo forme investovania prvýkrát, náročnejší zákazníci s investičnou históriou, ale aj takí, ktorí prišli len na ochutnávku. Investuj jednorazovo alebo pravidelne. Naservírujeme ti ponuku, ktorá ťa určite zaujme. Pozri si, aké podielové fondy ti ponúkame.

Pre opatrnejších

Ak je pre teba investovanie ešte stále skôr vystúpením z komfortnej zóny, ale chceš sa cítiť ako „vlk“ z Wall Street, ponúkame ti bohaté možnosti pre začiatočníkov. 

Zisti viac

Pre odvážnejších

V oblasti investícií už máš čo-to za sebou, tvoje sebavedomie v oblasti financií stúplo a považuješ sa za investora, ktorý si už môže dovoliť viac?

Zisti viac

Pre skúsenejších

Ambiciózne riešenia sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú investovať skutočne dlhodobo a ich cieľom je využiť potenciál podielových fondov na maximum.

Zisti viac

Jednorazové investovanie

Ulož si vo fonde peniaze a viac nerieš

Zisti viac

Pravidelné investovanie

Chceš ísť na veci pomaly, ale iste? Investuj malé sumy každý mesiac, bezbolestne a efektívne.

Zisti viac

Daj nám o sebe vedieť

Investovať môžeš online

Je to ľahké ako hračka. Nemusíš si ani zakladať ďalší účet v banke. Overíme si ťa cez tvárovú biometriu a všetko vybavíš online. Priprav si občiansky preukaz, mobil, tablet alebo notebook s kamerou, dostatok svetla, IBAN svojho účtu a môžeš ísť na to.

Chcem to vybaviť osobne alebo telefonicky

Ak máš ešte nejaké otázky, pokojne sa zastav na pobočke 365.banky. Sme tu stále pre teba :)